O nás

Vážení přátelé, 

opět nadešel čas příprav na komunální volby v roce 2018. Nejsme již začínající hnutí tak jako v roce 2014. Jsem o čtyři roky zkušenější ať již jako zvolení zastupitelé, radní či dokonce starostové či místostarostové a nebo i jako nezvolení, ale pořád aktivní občané svých obcí, kteří mají svůj názor na racionální, ekonomické a i třeba ekologické vedení svých měst či vesnic.

Příznivci otevírání radnic všem obyvatelům, příznivci hnutí Otevřená radnice.
První krok, založení hnutí a podpora Vám všem vstoupit do politického dění se zdařila vcelku úspěšně. Nespočet kandidátek, zastupitelů či radních napříč republikou je toho dokladem.Vzhledem k vývoji na politické scéně zůstaneme asi nadále jedním z mála politických hnutí či stran, kteří si uchovají svou nezávislost a proto máme velkou přitažlivost pro všechny svobody a nezávislosti milující občany.


V tomto trendu chceme pokračovat i nadále a společně s Vámi se opět pokusíme uspět v co největší míře v nadcházejících komunálních volbách a podílet se na vedení a zvelebování našich obcí.Stejně jako v minulých volbách se pokusíme v rámci možnosti Vám vytvořit podporu pro skládání Vašich kandidátek. Dle Vašich požadavků a v rámci finančních možností hnutí, zajistit Vám reklamní předměty pro volby a v případě Vašich veřejných aktivit i poradenství při řešení Vašich místních problémů, formou konzultací s právníky, odborníky nebo úředníky ministerstev či sdílením informací, zkušeností našich členů a příznivců. 

 Všechny, které jsme po minulých volbách positivně oslovili a i ty, kteří se chystají do politického hnutí vstoupit, prosíme o maximální komunikaci s výborem hnutí. Prosíme o sdílení svých úspěchů, článků, komentářů na webových či na facebookových stránkách, prosíme o lajky na FB. Sdílejte vše o svých aktivitách a podpořte svými zkušenostmi ostatní příznivce pro aktivní veřejný život, pro zlepšení kvality života obyvatel obcí ve kterých žijeme díky našim aktivitám.

Za výbor Hnutí Otevřená radnice 2014 Vám přeji neochvějné odhodlání a chuť změnit zaběhlé šlendriány na radnicích, výdrž kterou Vám nikdo nezkazí, dostatek času nastudovat problémy v obcích do hloubky a hlavně zdraví a pevné nervy.
Náš cíl je Váš osobní úspěch pro veřejný prospěch

Myslíme jinak, mysli jinak.